1. Start
  2. Oni tworzą klub...
  3. OFERTA FIRM ZEWNĘTRZNYCH
  4. Robo Studio - Robotyka dla dzieci

Robo Studio - Robotyka dla dzieci

Robo Studio to pracownia LEGO robotyki i programowania oraz nauki dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat. Nasza firma działa od 4 lat, na terenie Zagłębia , prowadząc zajęcia w szkołach podstawowych i innych placówkach w Będzinie, Sosnowcu, Czeladzi, Dąbrowie Górniczej i Jaworznie. W tym roku otwieramy naszą autorską Pracownię Kreatywności i Technologii w Sosnowcu, w Klubie Kiepury, na ul.Będzińskiej 65. 

Wszystkie nasze zajęcia prowadzimy w formie zabawy, z wykorzystaniem zestawów klocków LEGO Education oraz innych pomocy dydaktycznych, robotów i gier. Stawiamy na kreatywność, możliwość eksperymentowania i testowania, szukanie różnych rozwiązań.
W ciągu 4 lat doświadczenia pracy z dziećmi rozwinęliśmy nasze programy nauczania i poszerzyliśmy ofertę o kolejne poziomy trudności, dzięki czemu dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach przez kolejne lata- doskonaląc swoje umiejętności i biorąc udział w coraz trudniejszych wyzwaniach projektowych i programistycznych.

Jakie zajęcia dokładnie mamy w ofercie?

  • Maluchy i Klocki dla 4-latków- czas 50 min (dzieci, przebywając w bezpiecznej i twórczej atmosferze, rozwijają swoje umiejętności społeczne i konstruktorskie)
  • Robotyka dla dzieci 5-6 lat - czas 60 min (Dzieci przez budowę ruchomych obiektów i pojazdów poznają podstawy mechaniki i zasad konstrukcji)
  • Robotyka dla dzieci 7-9 lat - czas 75 min (Grupy początkujących programistów- budują proste modele z LEGO WeDo, a następnie programują je, aby wykonywały określone zadania)
  • Robotyka dla dzieci 10-14 lat- czas 100-120 min (Dla dzieci, które przeszły wcześniejsze poziomy lub są zainteresowane programowaniem)
  • Matematyka LEGO dla dzieci 5-6 lat- czas 50 min (rozwijanie naturalnych zdolności matematycznych, przygotowanie do edukacji szkolnej)
  • Matematyka LEGO dla dzieci 7-8 lat- czas 50 min (rozbudzanie fascynacji matematyką, budowanie solidnego matematycznego fundamentu)
  • Architektura dla dzieci 7-10 lat (zajęcia plastyczno- konstruktorskie, wprowadzające w świat pojęć z dziedziny architektury, rozbudzające kreatywność)


Kto prowadzi zajęcia?
Instruktorzy i pedagodzy ze świetnym podejściem do dzieci. Stawiamy przede wszystkim na umiejętności pedagogiczne, a także pasję w przekazywaniu wiedzy.

Warto wiedzieć, że:
- zajęcia odbywają się raz w tygodniu, każdy kurs roczny składa się z 30 zajęć
- prowadzimy zajęcia w naszej Pracowni w Klubie Kiepury w Sosnowcu, jak również wybranych placówkach na terenie Zagłębia
- w ofercie mamy również okazjonalne warsztaty dla rodziców i dzieci, a także robotyczne urodzinki
- zapisując na zajęcia rodzeństwo otrzymasz rabat 

Chcesz porozmawiać? Zadzwoń: 696 020 429
Do usłyszenia! Tomek & Ania z ekipą