1. Start
  2. Oni tworzą klub...
  3. Sekcje
  4. Studio Sportowego Tańca Towarzyskiego Kiepura

Studio Sportowego Tańca Towarzyskiego Kiepura

Studio Sportowego Tańca Towarzyskiego Kiepura działające w Miejskim Klubie im. Jana Kiepury w Sosnowcu istnieje od ponad 20 lat. Pod czujnym okiem znakomitych trenerów wychowankowie rozwijają swoje umiejętności artystyczne i taneczne z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich. Poprzez profesjonalne treningi prowadzone w miłej atmosferze podopieczni SSTT Kiepura od najmłodszych lat uczestniczą w wielu turniejach o zasięgu krajowym i międzynarodowym, zdobywając tym samym najwyższe klasy taneczne, a także wiele mistrzowskich tytułów.

Niezwykle istotnym elementem, uzupełniającym treningi podstawowe z zakresu tańca towarzyskiego, są zajęcia baletowe i kondycyjne, a także dodatkowe, regularnie odbywające się szkolenia z obu stylów tanecznych, prowadzone przez uznanych trenerów światowej klasy. Ponadto, SSTT Kiepura zapewnia młodym adeptom sztuki tanecznej profesjonalne sale zajęciowe.

Od wielu lat SSTT Kiepura organizuje także turnieje taneczne o zasięgu krajowym i międzynarodowym - obecnie pod nazwą Sosnowiec Dance Cup. Profesjonalizm tych przedsięwzięć zaowocował przyznaniem przez Polskie Towarzystwo Taneczne możliwością przygotowania i realizacji Mistrzostw Polski w 10 Tańcach. To niewątpliwie niezwykłe wydarzenie odbyło się w Sosnowcu, w listopadzie 2017 roku.


więcej na stronie: www.taniec.kiepura.pl