1. Start
  2. Aktualności
  3. Rodzinne Spotkanie z kinem MUZA - BAJKI Z POLSKI

Rodzinne Spotkanie z kinem MUZA - BAJKI Z POLSKI

07 listopada 2021 11.00 Muza Kino

RODZINNE SPOTKANIE Z KINEM MUZA - BAJKI Z POLSKI

 

#BAJKIZPOLSKI: Co przyniesie wizyta kilkuletniej Agatki i chomika Cyryla na balu owadów w ogródku? Czy Tomkowi uda porozumieć się z Mayumi, nową koleżanką z Chin? Dlaczego bliskość jest ważna? Zapraszamy na filmowy zestaw zatytułowany „Razem”. Z przygód ulubionych animowanych bohaterów dowiemy się o tym, jak dobrze spędza się czas z drugim człowiekiem (albo misiem).

 

 

Zobaczycie odcinki seriali: „Przedszkolaki”, „Opowiadania z piaskownicy”, „Agatka”, „Pamiętnik Florki”, „Mami Fatale, „Przytul mnie” i „Żubr Pompik”. Bohaterami bajek są rówieśnicy młodych odbiorców, 5-letni Tomek czy przedszkolaki oraz Agatka ze swoim nieodłącznym kompanem Cyrylem. Do przedszkola chodzi także ryjówka Florka, która razem z innymi maluchami przeżywa niezapomniane przygody. Niedźwiedzi tata z synem z „Przytul mnie” oraz rodzina żubra Pompika mieszkają w lesie, a ich codzienne życie jest okazją do przybliżenia dzieciom zwyczajów mieszkańców puszczy. Ostatni tytuł to „Mami fatale”, które opowiada historię Mami „najlepszej kucharki świata” oraz jej przyjaciół Psiny i Prosięcia.

Czas trwania: 60`

kategoria wiekowa: 4+

 

 

Pomysłodawcą akcji #bajkizpolski jest MOMAKIN – polski producent i dystrybutor filmów

 

07.11.2021 godzina 11.00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilet w cenie: 10,00zł  <KUP BILET ONLINE>


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury.

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją: ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.