1. Start
  2. Aktualności
  3. Koncert MASZ MNIE - POKONAJMY SAMOTNOŚĆ cz.2

Koncert MASZ MNIE - POKONAJMY SAMOTNOŚĆ cz.2

25 września 2021 20.00 Muza Muzyka

W ostatni weekend września serdecznie zapraszamy do Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA na dwudniowy koncert "Masz mnie - pokonajmy samotność". W sobotę 25.09 na scenie zobaczymy Gutka, wokalistę i autora tekstów, wykonawcę muzyki reggae i hop hop, Który obecnie promuje najnowszy album „Do rzeczy”. Gutek to także wokalista założonego przez Piotra Banacha zespołu Indios Bravos.

Uczęszczał do X Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Jana Paderewskiego w Katowicach, do którego chodzili również Michał Marten i Marcin Marten, założyciele grupy Kaliber 44. Zaowocowało to późniejszą współpracą z wieloma wykonawcami hip-hopu, m.in.: Kaliber 44, Paktofonika, Abradab, Vienio, Pele, HST, Warszafski Deszcz, WSZ, CNE, Wojtas, Borixon, Pih oraz Fokus.

 

Koncert ma na celu popularyzowanie wiedzy na temat występowania i konsekwencji depresji oraz radzenia sobie ze stresem. Jest odpowiedzią na rosnącą falę stanów depresyjnych w szczególności wśród dzieci i młodzieży, doprowadzającą do agresji wobec innych jak i wobec siebie.


25.09.2021 godzina 20:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilety w cenie: 38,00zł  <KUP BILET ONLINE>

 

Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury. 

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją: ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.


Zapraszamy