1. Start
  2. Aktualności
  3. Koncert zespołu Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert…

Koncert zespołu Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert…

03 października 2021 19.00 Muza Muzyka

Drodzy Widzowie, 03.10.2021 odbędzie się jeden koncert zespołu Raz Dwa Trzy, o godzinie 19.00 zamiast o 17.30 i 20.15. Wszystkie bilety zachowują ważność i nie ma potrzeby ich wymiany. Jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwości, proszę kontaktować się z Adria Art, organizatorem wydarzenia – rezerwacje@adria-art.pl lub 605 555 676. Do zobaczenia pod sceną!


Raz Dwa Trzy - „30 lat jak jeden koncert…”

Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności.

 

Wszystko zaczęło się 30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze. To tam członkowie Raz Dwa Trzy zagrali ze sobą po raz pierwszy.

Od początku konsekwentnie trzymają się z dala od mainstreamu i blasku fleszy. Ich znakiem rozpoznawczym pozostaje mistrzowskie połączenie niebanalnego talentu literackiego Adama Nowaka z prawdziwą muzyczną finezją jego kolegów.

Charakterystyczny styl pozwolił im nie tylko na tworzenie własnych utworów, ale też na brawurową interpretację tekstów mistrzów – Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Zrobili to po swojemu, z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów.

Największą sympatię publiczności zdobyli jednak dzięki swoim koncertom, podczas których można nawiązać z muzykami prawdziwą więź. I dlatego właśnie – koncertując – świętują 30. urodziny.

 

03.10.2021 godzina 19.00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilety dostępne na:  https://adria-art.pl/a/Sosnowiec-RazDwaTrzy

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją: ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.


Zapraszamy