1. Start
  2. Aktualności
  3. Kino w Muzie - JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI (pokaz przedpremierowy)

Kino w Muzie - JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI (pokaz przedpremierowy)

21 sierpnia 2021 19.00 Muza Kino

Kino w MUZIE: JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI - pokaz przedpremierowy

Nowy film zdobywcy Oscara Andersa Thomasa Jensena, reżysera wielokrotnie nagradzanych przez publiczność Jabłek Adama, to trzymające w napięciu skandynawskie kino sensacyjne, w którym nie brak ciętego humoru i w którym nic nie dzieje się przypadkiem - (Mateusz Cyra / Głos Kultury).

W jednej z głównych ról niezrównany Mads Mikkelsen.

 

 

reż. Anders Thomas Jensen| Dania 2020 | 116` | kryminał, akcja

wyk. Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, Roland Møller

Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu... kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet! Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki

Film otrzymał 4 nagrody Duńskiej Akademii Filmowej i 11 nominacji.

 

 

zwiastun:21.08.2021 godzina 19.00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilet w cenie: 15,00zł  <KUP BILET ONLINE>


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury.

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją: ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.