1. Start
  2. Aktualności
  3. Gala Artystyczna wręczenia Zagłębiowskiej Nagrody Humanitas

Gala Artystyczna wręczenia Zagłębiowskiej Nagrody Humanitas

29 czerwca 2021 17.30 Muza

Wyższa Szkoła Humanitas wraz z Fundacją „Humanitas” zaprasza do udziału w Gali Artystycznej wręczenia Zagłębiowskiej Nagrody „Humanitas”.

Gala odbędzie się w dniu 29 czerwca (wtorek) o godz. 17.30 w Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA, ul. Warszawska 2, Sosnowiec

W części artystycznej wystąpi Artur Barciś. Wstęp wolny, za okazaniem zaproszenia. Kontakt w sprawie zaproszeń pod nr telefonu 32 36 31 200.

Część artystyczna Gali jest współfinansowana ze środków Gminy Sosnowiec

Konkurs o Zagłębiowską Nagrodę „Humanitas”

W Konkursie wyróżniane są osoby i instytucje szczególnie zasłużone dla regionu Zagłębia Dąbrowskiego – jego kultury, nauki, życia społecznego i gospodarczego. Celem Konkursu jest umacnianie tożsamości Zagłębia, promowanie regionalnych osiągnięć kulturalnych, naukowych i sportowych oraz integrowanie mieszkańców wokół lokalnych wartości. Nagrodę przyznaje powołana przez Wyższą Szkołę Humanitas Kapituła, w której zasiadają prezydenci miast Zagłębia, przedstawiciele samorządu województwa, Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, uczelni wyższych, organizacji pozarządowych i zagłębiowskich instytucji kultury.