1. Start
  2. Aktualności
  3. Kino w MUZIE - OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA

Kino w MUZIE - OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA

18 czerwca 2021 19.00 Muza Kino

Szanowni Państwo,

z powodu odwołania projekcji filmu "Obiecująca. Młoda. Kobieta", które miało miejsce w dniu 19.03.2021, uprzejmie informujemy, iż seans zostaje przeniesiony na 18.06.2021 g.19.00. Zakupione bilety zachowują ważność. W ramach rekompensaty za zmianę Państwa wieczornych planów przypominamy, że zapraszamy wszystkich widzów posiadających bilety z dnia 19.03.2021 na drugą, darmową projekcję, która odbędzie się wraz z nowym sezonem artystycznym 2021/2022. O szczegółach poinformujemy Państwa za pośrednictwem maila oraz telefonicznie.


Porywająca czarna komedia. Historia o kobiecej mocy i zemście, z wyśmienitą rolą Carey Mulligan. Film, który zelektryzował publiczność na festiwalu Sundance, otrzymał 4 nominacje do Złotych Globów, jest jednym z oscarowych faworytów w 2021 roku.

 


OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA

reż. Emerald Fennell | USA/Wlk.Bryt. 2020 | 113` | czarna komedia, dramat, kryminał

wyk. Carey Mulligan, Bo Burnham, Laverne Cox, Clancy Brown

 

Wszyscy zawsze mówili o Cassie (Carey Mulligan), że to obiecująca młoda kobieta... ale zdarzyło się coś, co brutalnie zmieniło jej przyszłość. W jej życiu nic nie jest tym, na co wygląda. Jest niezwykle bystra, kusząco przebiegła, a nocami prowadzi sekretne podwójne życie. A teraz, dzięki niespodziewanemu spotkaniu, Cassie otrzymuje szansę, by rozliczyć się z przeszłością. I na pewno tę szansę wykorzysta.

Film dostał 2 nagrody Critics`Choice, 5 innych nagród i 27 nominacji.


zwiastun:


PRZENIESIONE NA: 18.06.2021 godzina 19.00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilet w cenie: 15,00zł  <KUP BILET ONLINE>


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury.

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją:

ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.