1. Start
  2. Aktualności
  3. Koncert Stanisławy Celińskiej

Koncert Stanisławy Celińskiej

13 czerwca 2021 18:00 Muza Muzyka

Szanowni Państwo,

w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie oraz w oparciu o ustawę z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2020 r. poz. 374,z późn. zm.) informujemy, że Koncert Stanisławy Celińskiej zostaje przeniesiony na dzień 13.06.2021

Przeniesienie wydarzenia związane jest z brakiem możliwości zrealizowania koncertu w dniu 23.04 ze względu panujące obostrzenia.

Zakupione bilety zachowują ważność.

Przepraszamy za związane z tą sytuacją utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

 

Stanisława Celińska

z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

Stanisława Celińska jest znakomitą i wszechstronną aktorką uwielbianą przez publiczność, jak również znaną i bardzo lubianą piosenkarką. Jej wspaniałe interpretacje, spotkania z widownią, jej empatia i charyzma przyciągają różne pokolenia. I nie bez powodu-na jej płytach i na koncertach każdy znajdzie coś dla siebie. 

Zapraszamy na niezwykły koncert, bardzo osobisty i przesycony miłością, pragnieniami oraz tęsknotami. Stanisława Celińska podjęła się niełatwego zadania - na prośbę swoich fanów, z którymi spotykała się po koncertach i wsłuchiwała w ich życiowe historie, zarówno radosne i te smutne, artystka zdecydowała się napisać teksty skierowane właśnie do tych wszystkich, którzy szukają ukojenia, spokoju, wsparcia. Słowa wspaniale otulił w nuty kompozytor, aranżer i producent Maciej Muraszko.

 

PRZENIESIONE NA 13.06.2021 godzina 18:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilety w cenie: 50,00 zł   <KUP BILET ONLINE>


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury. 

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją: ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.


Informacja dla osób kupujących bilety w kasie:

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną w kraju oraz częste zmiany w rozporządzeniach dotyczących możliwości organizacji koncertów zachęcamy Państwa do pozostawiania kontaktowego numeru telefonu podczas zakupu biletów w kasie. Podanie numeru nie jest obligatoryjne, natomiast ułatwi kontakt z Państwem w razie ewentualnej konieczności zmiany daty wydarzenia.


Zapraszamy