1. Start
  2. Aktualności
  3. Kino w MUZIE - OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA

Kino w MUZIE - OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA

19 marca 2021 19:00 Muza Kino

WAŻNY KOMUNIKAT!

Szanowni Państwo,

z wielką przykrością informujemy, że z racji awarii prądu w budynku przy ul. Warszawskiej 2 (Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA) zmuszeni jesteśmy odwołać dzisiejszy seans filmowy.
Informujemy również, że seans odbędzie się w najbliższym możliwym do zrealizowania terminie, zakupione bilety zachowują ważność. W ramach rekompensaty za zmianę w Państwa wieczornych planach informujemy ponadto, że zapraszamy wszystkich widzów posiadających bilety na dzisiejszy seans na drugą, darmową projekcję. O szczegółach poinformujemy Państwa za pośrednictwem maila oraz telefonicznie.


Porywająca czarna komedia. Historia o kobiecej mocy i zemście, z wyśmienitą rolą Carey Mulligan. Film, który zelektryzował publiczność na festiwalu Sundance, otrzymał 4 nominacje do Złotych Globów, jest jednym z oscarowych faworytów w 2021 roku.

 


OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA

reż. Emerald Fennell | USA/Wlk.Bryt. 2020 | 113` | czarna komedia, dramat, kryminał

wyk. Carey Mulligan, Bo Burnham, Laverne Cox, Clancy Brown

 

Wszyscy zawsze mówili o Cassie (Carey Mulligan), że to obiecująca młoda kobieta... ale zdarzyło się coś, co brutalnie zmieniło jej przyszłość. W jej życiu nic nie jest tym, na co wygląda. Jest niezwykle bystra, kusząco przebiegła, a nocami prowadzi sekretne podwójne życie. A teraz, dzięki niespodziewanemu spotkaniu, Cassie otrzymuje szansę, by rozliczyć się z przeszłością. I na pewno tę szansę wykorzysta.

Film dostał 2 nagrody Critics`Choice, 5 innych nagród i 27 nominacji.


zwiastun:


ZMIANA TERMINU NA: 19.03.2021 godzina 19.00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilet w cenie: 15,00zł  <KUP BILET ONLINE>


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury.

Kasa MUZY w dniu: 19.03.2021 czynna: 13:00 - 19:00


Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją:

ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.