1. Start
  2. Aktualności
  3. Muzyczne Twarze Jacka Kawalca

Muzyczne Twarze Jacka Kawalca

14 lutego 2021 18.00 Muza Muzyka

Muzyczne twarze Jacka Kawalca

to wyjątkowy i atrakcyjny spektakl, który dzięki ponadczasowemu repertuarowi trafia do szerokiej grupy widzów. Jacek Kawalec znany dotąd głównie jako aktor, prezentuje znakomity warsztat wokalny w utworach najwybitniejszych wokalistów wszech czasów. Próbkę jego możliwości mogliśmy już poznać w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzieśpiewał ekstremalnie różnymi głosami, wcielając się wokalnie w postaci takich artystów jak Sting, Louis Armstong, Robert Plant, czy Czesław Niemen i wielu innych.

Występ wzbogacony jest aktorskimi interpretacjami satyrycznych tekstów sięgających do formy szlachetnego, tradycyjnego kabaretu utrzymanego w stylistyce takich wzorców, jak „Kabaret Starszych Panów”, czy „Dudek”.

 

14.02.2021 godzina 18.00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilet w cenie: 50,00zł  <KUP BILET ONLINE>


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury. Zalecamy zakup biletów drogą online. 

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją:

ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.