1. Start
  2. Aktualności
  3. Recital Grzegorza Bukały and Wały Jagiellońskie +

Recital Grzegorza Bukały and Wały Jagiellońskie +

06 listopada 2020 19:00 Muza Muzyka

Recital Grzegorza Bukały and Wały Jagiellońskie +

W Sosnowcu Wały Jagiellońskie zagrały po raz ostatni w latach 80. słusznie minionego wieku. Swoją trzynastoletnią działalność zakończyły w roku 1989, kiedy to po ostatnim amerykańskim tournee odszedł z zespołu jego lider i współsprawca - Grzegorz Bukała. Ale lider powrócił do show-biznesu po dwudziestu latach niebytu, gdy w Trójkowym studio im. Agnieszki Osieckiej zaśpiewał z 17. osobową orkiestrą swój autorski recital, który został zarejestrowany i wydany na nominowanej do Fryderyków \'2009 płycie "Pocztówki z Macondo".

A skoro już powrócił, odkurzył nieco zapomniany, ale jakże zacny szyld (w trakcie swego istnienia zespół zdążył zagrać ponad 2.500 koncertów w kraju i poza, wydał i sprzedał ponad 1.000.000 sztuk swych trzech zwanych long-playów, a do tego - liczne i liczące się nagrody, hiciory na listach przebojów...) i od czerwca roku 2018 jako "Grzegorz Bukała & Wały Jagiellońskie +" znowu "...śmieszy, tumani, przestrasza..." W Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA pojawią się w piątek 6 listopada z autorskim recitalem Grzegorza Bukały zatytułowanym "Było sobie życie, czyli rozważania nad niedopitą szklanką".

W programie: oprócz największych evergreenów W.J. znajdą się piosenki ze wspomnianych "Pocztówek", oraz najnowsze, szykowane na kolejną płytę piosenki. Będzie więc i troszku śmieszno i - jak to drzewiej w ich programach bywało, troszku refleksyjnie.

Wszystkich Sosnowiczan chętnych do ubawu po pachy przy znakomitej muzyce z domieszką dziegciu, serdecznie więc zapraszamy!

 

06.11.2020 godzina 19:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilety w cenie: 10,00 zł


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury. Zalecamy zakup biletów drogą online. 

W przypadku zakupu pojedynczego biletu, prosimy o zakup tych miejsc, które są wskazane na planszy jako pojedyncze. Podobnie, jeśli wybieracie się Państwo we dwoje, prosimy o zakup miejsc wg zaplanowanego rozkładu. Możliwość zajmowania miejsc obok siebie dotyczy członków rodziny i osoby zamieszkujące wspólnie. Rozkład miejsc wynika z obowiązujących przepisów i jest podyktowany Państwa bezpieczeństwem.

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją:

ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.