1. Start
  2. Aktualności
  3. Spektakl teatralny AKOMPANIATOR

Spektakl teatralny AKOMPANIATOR

19 czerwca 2021 18:00 Muza Spektakl

Szanowni Państwo,

w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie oraz w oparciu o ustawę z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2020 r. poz. 374,z późn. zm.) informujemy, że Spektakl teatralny "AKOMPANIATOR" zostaje przeniesiony na dzień 19.06.2021

Zakupione bilety zachowują ważność.

Przepraszamy za związane z tą sytuacją utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.


„Akompaniator”

w reż. Grzegorza Chrapkiewicza z Hanną Śleszyńską i Janem Jankowskim

Bohaterów sztuki jest dwoje: wielka śpiewaczka operowa i skromny, ukryty w jej cieniu, akompaniator. Pianista akompaniuje śpiewaczce od trzydziestu lat i kocha się w niej beznadziejnie, nigdy jednak nie odezwał się do niej ani słowem. Wreszcie postanawia przemówić i wyznać jej swoje uczucie. Wybiera do tego jednak najmniej odpowiedni moment.

„Akompaniator” to znakomita komedia, pełna napięcia i zaskakujących zwrotów akcji. Ta „uwertura na kobietę, mężczyznę i fortepian” podejmuje w przewrotny i ironiczny sposób temat wielkiej namiętności, której towarzyszy piękna muzyka i bardzo dużo absurdalnego humoru.

 

Przeniesione | 19.06.2021 godz. 18.00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilety w cenie:  49,00zł  <KUP BILET ONLINE>


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury. 

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją: ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.


Informacja dla osób kupujących bilety w kasie:

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną w kraju oraz częste zmiany w rozporządzeniach dotyczących możliwości organizacji koncertów zachęcamy Państwa do pozostawiania kontaktowego numeru telefonu podczas zakupu biletów w kasie. Podanie numeru nie jest obligatoryjne, natomiast ułatwi kontakt z Państwem w razie ewentualnej konieczności zmiany daty wydarzenia.


Zapraszamy