1. Start
  2. Aktualności
  3. Rodzinne Spotkania z kinem MUZA - BASIA

Rodzinne Spotkania z kinem MUZA - BASIA

05 września 2020 16:00 Muza Kino

Rodzinne Spotkanie z Kinem Muza - BASIA

Zapraszamy na spotkanie z BASIĄ - przyjaciółką wszystkich przedszkolaków. Skrzące się humorem i urzekające wnikliwym spojrzeniem przygody pięcioletniej dziewczynki i jej przyjaciół pokazują świat bliski każdej rodzinie.


 

reż. Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz | Polska 2017 | 50`

Basia to wyjątkowo rezolutna 5-latka. Mieszka z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem Miśkiem Zdziśkiem. Czasami Basia, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić. A robi to z właściwym sobie urokiem i energią. Twórcy zachowali styl rysunków i poczucie humoru charakterystyczne dla książek autorstwa Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak.

Odcinki: Basia i biwak | Basia i Anielka | Basia i Dziadkowie | Basia i  upał w zoo | Basia i nowy braciszek

 

kategoria wiekowa: 4+

 

zwiastun:

 

05.09.2020 g. 16.00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec


Bilety w cenie: 10,00 zł

Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury. Zalecamy zakup biletów drogą online. 


W przypadku zakupu pojedynczego biletu, prosimy o zakup tych miejsc, które są wskazane na planszy jako pojedyncze.
Podobnie, jeśli wybieracie się Państwo we dwoje, prosimy o zakup miejsc wg zaplanowanego rozkładu. Możliwość zajmowania miejsc obok siebie dotyczy członków rodziny i osoby zamieszkujące wspólnie. Rozkład miejsc wynika z obowiązujących przepisów i jest podyktowany Państwa bezpieczeństwem.


Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją:

ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.