1. Start
  2. Aktualności
  3. KINO SAMOCHODOWE - SIN CITY Miasto Grzechu

KINO SAMOCHODOWE - SIN CITY Miasto Grzechu

26 czerwca 2020 22.00 ECK - PARKING Kino

KINO SAMOCHODOWE - SIN CITY Miasto Grzechu

reżyseria: Robert Rodriguez / Frank Miller

gatunek: Kryminał

czas trwania: 2 godz. 4 min

 

Witaj w Sin City. To miasto przyciąga ludzi bezwzględnych, zdeprawowanych i ze złamanym sercem. Niektórzy nazywają je mrocznym. Inni nazywają je domem. Skorumpowani gliniarze. Seksowne ulicznice. Zdesperowani samozwańczy obrońcy prawa. Niektórzy pragną zemsty. Inni - odkupienia. Jeszcze inni chcą po trochu i tego, i tego. Zbieranina nieprawdopodobnych i działających nieco wbrew samym sobie bohaterów, którzy mimo wszystko próbują zrobić to co trzeba, w mieście, któremu na niczym nie zależy. Ich historie - szokujące, pełne napięcia i ciętych ripost - są tematem nowego filmu wyreżyserowanego przez Roberta Rodrigueza i Franka Millera, z gościnnym udziałem reżysera Quentina Tarantino.

Rodriguez i Miller przedstawiają opowieści o Sin City z animuszem i pomysłowością. Użyli najnowszych technik cyfrowej realizacji obrazu, zachowując rytm staccato i szkicowy sposób przedstawiania. Są to jedyne w swoim rodzaju miejskie opowieści o szumowinach, mętach, bohaterach i oszustach. Sin City ożywa dzięki grze światła i cienia, urywanym dialogom, wystylizowanej grze aktorskiej i nowatorskim efektom wizualnym.

(opis dystrybutora dvd)
 


26.06.2020 godzina 22:00

PARKING - Energetyczne Centrum Kultury

ul. Będzińska 65, Sosnowiec

Wjazd na teren pokazu jest możliwy w g. 20.30 - 21.45

 

Bilety: 19,00zł (cena za samochód osobowy)

Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl

Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją "Warunków udziału w pokazach filmowych na terenie Energetycznego Centrum Kultury",

 

Zapraszamy