1. Start
  2. Aktualności
  3. Spektakl teatralny: Historie Łóżkowe

Spektakl teatralny: Historie Łóżkowe

06 września 2020 19:00 Muza Spektakl

Szanowni Państwo

Chcieliśmy poinformować, że na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2020 r. poz. 374, z późn. zm.) na spektakl pt. Historie łóżkowe nie obowiązują numery miejsc, które Państwo zakupili. Ze względu na wyjątkową sytuację, bardzo prosimy o wyrozumiałość i zajmowanie miejsc przydzielanych przez obsługę. Jednocześnie informujemy, że podczas seansu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu 1,5 metra podczas przemieszczania się po obiekcie. Przypominamy, że zmianie uległa godzina seansu – spektakl odbędzie się w dniu 06.09.2020 o godz. 19.00. Prosimy również o zapoznanie się z Zasadami bezpieczeństwa udziału w przedsięwzięciach kulturalnych organizowanych przez Miejski Klub im. Jana Kiepury i przyniesieniu pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia >pobierz< 

 

Historie łóżkowe, to jedna z najlepszych komedii kanadyjskiego autora Norma Fostera, w której przedstawia on zabawne, ale też wzruszające losy mieszkańców pewnego miasteczka gdzieś... Cokolwiek by nie powiedzieć o parze uprawiającej miłość na antenie radia, podstarzałej gwieździe rocka i jego fance, włamywaczach, szefie klubu go - go, striptizerce z ręką na temblaku, to i tak wszyscy wylądują w łóżku... ewentualnie tuż obok. "Historie łóżkowe", to spektakl, w którym bohaterowie, czasami zabawnie nieporadni, tak jak i my wszyscy poszukują miłości, akceptacji i bliskości drugiego człowieka.

Reżyserem sztuki jest Marcin Sławiński, autor blisko 100 inscenizacji w kilkudziesięciu polskich teatrach. W przeszłości szef artystyczny warszawskiego Teatru Kwadrat oraz łódzkiego Teatru Powszechnego.

występują: Marta Sroka, Beata Zarembianka, Aleksander Janiszewski, Kornel Pieńko oraz Piotr Rybak
tłumaczenie: Mirosław Połatyński
scenografia i kostiumy: Barbara Guzik
muzyka: Jarek Babula
produkcja: Ave Teatr 2019


06.09.2020 godzina 19:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilety w cenie: Kat.A - 39,00zł / Kat.B - 29,00zł


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl

w kasie Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA

oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury

 

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją:

ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.


Zapraszamy