1. Start
  2. Aktualności
  3. Rodzinne Spotkania z kinem MUZA - MAMY TALENT + Warsztaty Rodzinne

Rodzinne Spotkania z kinem MUZA - MAMY TALENT + Warsztaty Rodzinne

15 marca 2020 ODWOŁANE Muza Kino

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z zaleceniami Urzędu Miasta Sosnowca Miejski Klub im. Jana Kiepury odwołuje: Rodzinne Spotkania z kinem MUZA - MAMY TALENT + Warsztaty Rodzinne . Powodem tej decyzji jest troska o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo.

Osoby które zakupiły bilety online, mogą dokonać zwrotu poprzez wypełnienie "formularza zwrotu biletów" - , a następnie przesłanie go na adres: finanse@kiepura.pl, natomiast do biletów zakupionych w kasach biletowych po za formularzem zwrotu, prosimy również dołączyć paragon.


Rodzinne Spotkania z Kinem MUZA - „Mamy talent” + warsztaty rodzinne 

Po wspólnym seansie filmowym, zainteresowanych, zapraszamy na wyjątkowe i oryginalne warsztaty, podczas których, w bezpiecznej atmosferze humoru, zabawy i dzięki sobie nawzajem, rodzice staną się jeszcze lepszymi rodzicami, a dzieci jeszcze mądrzejszymi dziećmi. Propozycja skierowana jest do dzieci (9 - 12 lat) oraz ich rodziców. Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy. Liczba miejsc ograniczona.


film

MAMY TALENT!

reż. Christian Lo | Norwegia/Szwecja 2018 |  94` | kategoria wiekowa: 9 + | dubbing

Zabawny i ciepły, a momentami urzekający film o przyjaźni, marzeniach, akceptacji siebie i innych. Kapela Los Bando Immortale, którą tworzą nastolatkowie Axel i Grimsen oraz dużo młodsza od nich wiolonczelistka Thilda, zakwalifikowała się na mistrzostwa norweskiego rocka w Tromso. W wyprawie na festiwal pomaga im nieco starszy Martin, który „wypożycza” od ojca dość niezwykłego kampera. Ich zwariowana podroż oraz wieńczący ją występ są pełne rockowej energii i niosą sporą dozę optymizmu oraz zabawy.

Wyróżnienie Jury Dziecięcego - Festiwal Ale Kino! w Poznaniu 2018.


 

Zwiastun filmu:


temat warsztatu

Jak dorosnę to... czyli o marzeniach, planach i aspiracjach


warsztaty poprowadzą

Dagmara Suma

Pedagog społeczno-kulturowy, trenerka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Absolwentka Studium Reintegracji Społecznej Polskiego Towarzystwa Psychoprofilaktycznego.

Marcin Drzazga

Pedagog, trener warsztatu psychoedukacyjnego, reżyser teatru dzieci i młodzieży PWST we Wrocławiu, wykładowca akademicki.  Współautor programów profilaktycznych rekomendowanych przez PARPĘ i ORE. Wykładowca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.


15.03.2020 godzina 16:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec


Bilety w cenie:

film - 10,00 zł | warsztaty - 8,00 zł

czas trwania warsztatów: ok. 90 minut

Na warsztaty obowiązują osobne zapisy pod nr tel. 32 788 33 60  (ilość miejsc ograniczona).

 

Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl

w kasie Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA

oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury