1. Start
  2. Aktualności
  3. Recital Grzegorza Bukały & Wały Jagiellońskie +

Recital Grzegorza Bukały & Wały Jagiellońskie +

20 marca 2020 ODWOŁANE ECK Muzyka

Szanowni Państwo,

 

informujemy, że zgodnie z zaleceniami Urzędu Miasta Sosnowca Miejski Klub im. Jana Kiepury odwołuje: Recital Grzegorza Bukały & Wały Jagiellońskie + . Powodem tej decyzji jest troska o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo.

 

Osoby które zakupiły bilety online, mogą dokonać zwrotu poprzez wypełnienie "formularza zwrotu biletów" - , a następnie przesłanie go na adres: finanse@kiepura.pl, natomiast do biletów zakupionych w kasach biletowych po za formularzem zwrotu, prosimy również dołączyć paragon.


Recital Grzegorza Bukały and Wały Jagiellońskie +

W Sosnowcu Wały Jagiellońskie zagrały po raz ostatni w latach 80. słusznie minionego wieku. Swoją trzynastoletnią działalność zakończyły w roku 1989, kiedy to po ostatnim ameryckim tournee odszedł z zespołu jego lider i współsprawca - Grzegorz Bukała. Ale lider powrócił do szał-biznesu po dwudziestu latach niebytu, gdy w Trójkowym studio im. Agnieszki Osieckiej zaśpiewał z 17. osobową orkiestrą swój autorski recital, który został zarejestrowany i wydany na nominowanej do Fryderyków \'2009 płycie "Pocztówki z Macondo".

A skoro już powrócił, odkurzył nieco zapomniany, ale jakże zacny szyld (w trakcie swego istnienia zespół zdążył zagrać ponad 2.500 koncertów w kraju i poza, wydał i sprzedał ponad 1.000.000 sztuk swych trzech zwanych long-playów, a do tego - liczne i liczące się nagrody, hiciory na listach przebojów...) i od czerwca roku 2018 jako "Grzegorz Bukała & Wały Jagiellońskie +" znowu "...śmieszy, tumani, przestrasza..." W Energetycznym Centrum Kultury pojawią się w sobotę 20 marca z autorskim recitalem Grzegorza Bukały zatytułowanym "Było sobie życie, czyli rozważania nad niedopitą szklanką".

W programie: oprócz największych evergreenów W.J. znajdą się piosenki ze wspomnianych "Pocztówek", oraz najnowsze, szykowane na kolejną płytę piosenki. Będzie więc i troszku śmieszno i - jak to drzewiej w ich programach bywało, troszku refleksyjnie.

Wszystkich Sosnowiczan chętnych do ubawu po pachy przy znakomitej muzyce z domieszką dziegciu, serdecznie więc zapraszamy!

 

20.03.2020 godzina 18:00

Energetyczne Centrum Kultury

ul. Będzińska 65, Sosnowiec

 

Bilety w cenie: 10,00 zł


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl

w kasie Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA

oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury

 

Zapraszamy