1. Start
  2. Aktualności
  3. Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo

30 października 2021 18:00 Muza Muzyka

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o długo wyczekiwanym koncercie zespołu Stare Dobre Małżeństwo, który odbędzie się w sobotę 30.10.2021 o godzinie 18:00. Zakupione bilety oraz wyznaczone na nich miejsca zachowują ważność.

W przypadku niemożności uczestnictwa w koncercie zwrotu biletów można dokonać w godzinach pracy kas biletowych przy ul. Warszawskiej 2 i Będzińskiej 65 lub za pośrednictwem formularza znajdującego na stronie www.kiepura.pl (wymaga to uzupełnienia dokumentu o nazwie „protokół przyjęcia zwrotu”, a w przypadku zgubienia paragonu również dokumentu „oświadczenie o zgubieniu paragonu” oraz wysłania go na adres mailowy ksiegowosc@kiepura.pl).

Serdecznie prosimy o przyjście na koncert odpowiednio wcześniej celem wypisania oświadczenia o stanie zdrowia, a która to procedura w przypadku wielu osób przychodzących na tą samą godzinę wydłuża nieco czas oddawania odzieży do szatni i tym samym zajęcia miejsca na sali.

 

STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Skład zespołu:

Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna

Wojciech Czemplik – skrzypce

Tomasz Pierzchniak – kontrabas, gitara basowa, melodyka

 

PRZENIESIONE NA -  30.10.2021 godzina 18:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilety w cenie: Kat.A - 59,00zł / Kat.B - 49,00zł     <KUP BILET ONLINE>


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury.

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją: ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.

Zapraszamy