1. Start
  2. Aktualności
  3. DARIA ZAWIAŁOW - HELSINKI TOUR 3.0

DARIA ZAWIAŁOW - HELSINKI TOUR 3.0

11 września 2020 19:00 MUSZELKA Muzyka

Szanowni Państwo

Chcieliśmy poinformować, że na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2020 r. poz. 374, z późn. zm.) koncert Darii Zawiałow zostaje przeniesiony do amfiteatru Muszelka w Parku im. Jacka Kuronia w Sosnowcu przy ul. Armii Krajowej 94 – koncert odbędzie się w dniu 11.09.2020 o godz. 19.00. Na koncercie nie obowiązują numery miejsc, które Państwo zakupili. Ze względu na wyjątkową sytuację, bardzo prosimy o wyrozumiałość i zajmowanie miejsc przydzielanych przez obsługę. Jednocześnie informujemy, że podczas koncertu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu 1,5 metra podczas przemieszczania się po obiekcie. Prosimy również o zapoznanie się z Zasadami bezpieczeństwa udziału w przedsięwzięciach kulturalnych organizowanych przez Miejski Klub im. Jana Kiepury i przyniesieniu pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia.

 

DARIA ZAWIAŁOW - HELSINKI TOUR 3.0

Sukcesy pierwszej i drugiej odsłony trasy, wyprzedane sale i wiele pytań o kolejne koncerty skłoniły zespół do ruszenia w trzecią odsłonę trasy pod tytułem, Helsinki Tour 3.0. Dodatkową motywacją są doskonale przyjęte przez publiczność single z albumu Helsinki.

Ciągła obecność Szarówki, Hej Hej, czy Punk Fu! na wysokich rotacjach odtworzeń, wysokich miejscach na listach przebojów sprawiają, że zapotrzebowanie na koncerty stale utrzymuje się na wysokim poziomie. Daria Zawiałow z kolegami z zespołu wychodzi temu naprzeciw. Zimą i wiosną 2020 odwiedzą miejsca do których Helsinki jeszcze nie zawitały i miasta, w których zabrakło biletów na długo przed koncertami.

 

11.09.2020 godzina 19:00

Amfiteatr Muszelka

ul. Armii Krajowej 94, Sosnowiec
 

Bilety w cenie:  (m. siedzące) - 69,00zł / (m. stojące) - 59,00zł


Ważna informacja:  W Amfitearze Muszelka (11.09.), nie będzie prowadzona sprzedaż biletów na koncert.

Bilety można zakupić tylko w naszych kasach biletowych oraz online na www.kiepura.pl.  

 

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją:

ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.

 

Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl

w kasie Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA

oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury

 

Zapraszamy