1. Start
  2. Aktualności
  3. Familijny spektakl muzyczny: WIELKIE NIEBA

Familijny spektakl muzyczny: WIELKIE NIEBA

23 lutego 2020 17:00 | Wstęp wolny Muza Muzyka

WIELKIE NIEBA

 

Grzegorz Seweryn i Stefan Szulc to autorzy piosenek zamieszczanych w podręcznikach szkolnych, wykonywanych w teatrach, w planetarium i na estradzie - m.in. podczas festiwalu Intermuza w Sosnowcu i na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Ich piosenki łączą walory edukacyjne i artystyczne - mówią o kosmosie i naturze, o mądrym przeżywaniu codziennych trudności, o sztuce motywacji i wyznaczania celów, oraz o relacjach w rodzinie. Koncert zawiera wiele brzmień elektronicznych, elementy dance i rapu, ale sięga także do takich form muzycznych jak samba, foxtrot czy piosenka aktorska.

Zapraszamy Państwa na nasz edukacyjny koncert familijny zatytułowany "Wielkie nieba". Program ten powstał z pasji i z pragnienia podzielenia się tym, co dla nas ważne - zaczynając od pozytywnego nastawienia do świata i chęci podtrzymywania w sobie wrażliwości na dobro i piękno - po refleksję nad niezwykłością ludzkiego umysłu, nad czasem i kosmosem.

Pragniemy tworzyć mądre piosenki, które łączą w sobie dbałość o słowo z niebanalnym brzmieniem muzycznym. Nie uznajemy artystycznych kompromisów!

Mamy nadzieję, że sprawimy Państwu radość naszym koncertem!

Koncert trwa ok 60 minut i składa się z 10 piosenek. Utworom towarzyszą projekcje multimedialne, a każda z piosenek jest poprzedzona krótkim wprowadzeniem w temat. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla widzów, m.in. śpiew przez vocoder i interakcje z publicznością. Dobry humor gwarantowany.

 

23.02.2020 godzina 17:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Wstęp wolny


Zapraszamy