1. Start
  2. Aktualności
  3. Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Koncert Noworoczny

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Koncert Noworoczny

24 stycznia 2020 18:00 Muza Spektakl

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Koncert Noworoczny


Budapest Strauss Orchestra tworzy wspaniała grupa wirtuozów. Koncerty uzupełnia klasycznymi walcami znakomity balet. Jego historia jest powiązana z działalnością Narodowego Zespołu RAJKO, którego szkoła muzyczna i baletowa należą do jednych z najlepszych w Europie. Po skończeniu tej prestiżowej szkoły artyści najczęściej trafiają do najlepszych orkiestr i baletów z całego świata, gdzie odnoszą duże sukcesy, ciesząc się niesłabnącą opinią prawdziwych artystów.

Program koncertu ,,Valses de Vienne – Koncert Noworoczny” pokazano w kilkunastu krajach, gdzie spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez widzów. Olbrzymi sukces zespołu, pełne sale, wspaniały aplauz i zaproszenie na kolejne występy świadczą o wielkim profesjonalizmie wykonawców. W naszym kraju sytuacja wygląda podobnie, pomimo, że to już dziesiąta wizyta Budapest Strauss Orchestra w Polsce.

Muzyka Straussa, pojmowana jest jako jedno z największych dziedzictw kultury światowej - ponadczasowej,  nieznającej barier językowych i granic. W wykonaniu artystów Budapest Strauss Orchestra jest bardziej sugestywna poprzez efektowne połączenie świata muzyki i świata tańca, cudownych dźwięków i pięknej choreografii. Kolorowe stroje tancerzy zachwycają kolorami i fasonami  z XIX wiecznych żurnali, a czarne, dystyngowane garnitury orkiestry nadają całości wręcz wiedeńską atmosferę.

 

24.01.2020 godzina 18:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec


Bilety w cenie: 100,00 zł miejsca na parterze / 90,00 zł miejsca na balkonie


Bilety dostępne online na stronie: kupbilecik.pl

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/39778/Sosnowiec/Valses+de+Vienne+-+Walce+Wiede%C5%84skie/


Zapraszamy