1. Start
  2. Aktualności
  3. SuperWirtuozi - Kontratak Fałszopotworków 2

SuperWirtuozi - Kontratak Fałszopotworków 2

03 listopada 2019 16:00 Muza Muzyka

SUPERWIRTUOZI

Gwiazdozbiór Raka

Kontratak Fałszopotworków 2

 

SuperWirtuozi zapraszają na listopadowy koncert z nowej serii Gwiazdozbiór Raka, zatytułowany „Kontratak Fałszopotworków 2”.

Czas duchów i przygód, a przed Hanią i Zyziem wielkie spotkanie z Czarnym Charakterem. Kto by się spodziewał, że Pan Fałsz marzył kiedyś o tym, żeby być gwiazdą rocka i że mu się nie udało, bo śpiewał fałszywie i charakter miał obrzydliwy? Każde dziecko to wie! A zwłaszcza Ona – mała gwiazdeczka rocka, nie taka znowu słodka... siostra Hani - Melcia. Gitarę elektryczną ma w jednej ręce, a w drugiej magiczny kamerton SuperWirtuoza... Ma też wielkie marzenie – marzy jej się podróż. Do kraju w którym zamiast kogutów budzą ludzi gitary i gdzie... Sami przekonacie się już w 3 listopada!

Już dziś możesz śledź fanpage SuperWirtuozów - www.superwirtuozi.pl

wykonawcy:
SuperWirtuozi
Maciej CISOWSKI (prowadzenie orkiestry, scenariusz, kompozycja, aranżacja)
Michał Misza CZORNY (scenariusz i reżyseria)

Gwiazdozbiór Raka - najnowsza seria familijnych koncertów to kolejna odsłona muzycznej uczty melomanów – zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Seria ośmiu nowych koncertów SuperWirtuozów przyniesie naszej głównej bohaterce – Melci M. nieoczekiwane zwroty akcji, takie jak powrót Pana Fałsza z przeszłości, czy przyjaźń z młodszą wersją swojej mamy. Nie wykluczone, że Melci wreszcie uda się skontaktować z zaginioną siostrą – Hanią M., którą Pan Fałsz podstępnie przeobraził w Fałszopotworka. Szalona opowieść zawieszona pomiędzy przeróżnymi epokami, zabierze naszych widzów w najciekawsze zakamarki świata. Nie zabraknie tu ważnych dla światowej muzyki nazwisk, które z każdym koncertem będą brzmieć bardziej znajomo – na całym świecie jest wielu wspaniałych muzyków i kompozytorów, którzy zechcą pomóc Melci w ważnej misji, bez względu na to czy będziemy aktualnie przebywać na dworze Króla Henryka VIII, czy w czasach współczesnych... Pamiętajcie, familijny charakter tych koncertów, buduje prawdziwą relację - pomiędzy dzieckiem, muzyką i rodzicem!

 

03.11.2019 godzina 16:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilet w cenie: 20,00zł (dorośli) / 10,00zł (dzieci)


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl

w kasie Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA

oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury