1. Start
  2. Wydarzenia
  3. Kino w Muzie - OSTATNIEJ NOCY W SOHO

Kino w Muzie - OSTATNIEJ NOCY W SOHO

11 grudnia 2021 19.00 Muza Kino

KINO W MUZIE: OSTATNIEJ NOCY W SOHO

Thriller psychologiczny, uznanego reżysera Edgara Wrighta, zabierze nas w podróż do Londynu lat 60-tych, gdzie sny z przeszłości zaczynają przybierać mroczną postać. W rolach głównych zobaczymy: Thomasin McKenzie, która została doceniona za rolę w "Jojo Rabbit" oraz Annę Taylor-Joy znaną z serialu "Gambit Królowej”.reż. Edgar Wright | Wielka Brytania 2021| 118`

wyk. Matt Smith, Thomasin McKenzie, Anya Taylor-Joy

Eloise to świeżo upieczona studentka mody, która właśnie przybyła do Londynu, aby rozpocząć swoją przyszłość. Dziewczyna ma obsesję na punkcie przeszłości – tęskni za minionym wiekiem, zdesperowana, by doświadczyć Londynu lat 60-tych w całej okazałości. Jednak niesamowita wyobraźnia Eloise oznacza, że może otrzymać szansę bardziej dosłownie, niż sądzi.

 

 

Zwiastun:

 

11.12.2021 godzina 19.00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilet w cenie: 15,00zł  <KUP BILET ONLINE>

 

Film: "Ostatniej Nocy w Soho" zawiera kilka sekwencji z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą oddziaływać na widzów z epilepsją fotogenną lub innymi uczuleniami na światło.


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury.

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją: ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.