1. Start
  2. Wydarzenia
  3. Koncert Kc Nwokoye - Świąteczny Swing

Koncert Kc Nwokoye - Świąteczny Swing

12 grudnia 2021 19.00 Muza Muzyka

ŚWIĄTECZNY SWING - An evening with KC Nwokoye

Magiczna atmosfera, przepełniona pozytywną energią, radosne dźwięki Swing przywodzące na myśl nasze ulubione i lubiane klasyczne utwory świąteczne od takich sław jak Nat King Cole, Michael Buble, Bing Crosby czy Frank Sinatra. To właśnie "Świąteczny Swing". Specjalny tematyczny świąteczny koncert KC Nwokoye i jego zespołu.

Z wielką przyjemnością zapraszamy na koncert KC Nwokoye, który wprawi nas wszystkich w energetyczny, magiczny i radosny świąteczny nastrój.

Ten wyjątkowy tematyczny koncert został zapoczątkowany przez KC Nwokoye w 2014 roku w celu stworzenia magicznego show w stylu swing, w atmosferze radości, tańca, świętowania, szczęścia, miłości i nadziei, które oddają świątecznego ducha Bożego Narodzenia. Z roku na rok koncert stał się głównym wydarzeniem i ważną częścią świątecznej tradycji dla bardzo wielu ludzi z regionu Śląskiego. Miejscem, w którym można spotkać się z rodziną, świętować z przyjaciółmi, zaprosić bliskich jako wyjątkowy świąteczny prezent i wiele, wiele więcej. Koncert uwielbiają wszyscy: dziadkowie, świeżo upieczeni rodzice, młodzież, pary, ktoś, kto chce przeżyć magiczny wieczór w sali pełnej pozytywnej energii lub po prostu przyjaciele, którzy chcą spędzić wyjątkowy czas razem. To najlepszy sposób na rozpoczęcie Bożego Narodzenia każdego roku! Tegoroczny koncert będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, ponieważ w ubiegłym 2020 roku koncert został po raz pierwszy odwołany, a KC Nwokoye wraz ze swoim zespołem są pełni entuzjazmu aby dać publiczności kolejny jeszcze bardziej spektakularny i niezapomniany świąteczny koncert pełen swingu, radości, miłości, świętowania i nadziei.

KC Nwokoye to nigeryjski kompozytor, artysta i autor tekstów mieszkający w Polsce. Nie ma wielu stylów muzycznych, które łączą Swing, Sambę, Bossa nova, Soul, Afro Jazz i Latin-Jazz, tak jak robi to KC Nwokoye. Jego muzyka jest absolutnie dynamiczna i oryginalna, z energetycznym, uduchowionym i radosnym posmakiem muzycznym inspirowanym legendami; Nat King Cole, Michael Buble, Frank Sinatra, Sade, Gregory Porter, Marvin Gaye i inni. Jako wykonawca KC zachwyca publiczność znanymi melodiami i wykonuje każdą piosenkę w świeży i intrygujący sposób. Jego koncerty są pełne serca, pięknych piosenek, tańca, świętowania i radosnych przeżyć, które tworzą magiczną atmosferę. Płynnie łączy swingową muzykę z innymi stylami, tworząc fascynującą kombinację zajmującej i chwytliwej muzyki, przy której może się bawić każdy. Zawsze gra ze znakomitymi i utalentowanymi muzykami.

KC posiada ponad 100 oryginalnych kompozycji, w tym trzy albumy: CELEBRATE (2018), SHINE (2015) i Matters of the Heart (2010), które zyskały szerokie uznanie. KC kontynuuje swoją misję dawania ludziom radości poprzez swoją muzykę i inne projekty.

Nowy album KC "Celebrate" jest dostępny we wszystkich sklepach EMPIK


ZESPÓŁ:

Paweł Kukla - insr. klawiszowe, pianino

Zbigi Baldysone - Gitara

Klaudia Wachtarczyk - Gitara Basowa

Czogała Dawid - Perkusjonalia

Kajetan Adamczyk - Perkusja

 

Brass Section

Mateusz Wachtarczyk - Trąbka

Sławek Władyka - Saksofon

Marcin Starzec - Puzon


String Sectio

Fryderyk Stefankiewicz - Cello

Kornelia Lewandowska - Viola

Magdalena Warmińska - First Violin

Laura Bukowska - Second Violin


 

12.12.2021 godzina 19.00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilet w cenie: 49,00zł  <KUP BILET ONLINE>


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury.

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją: ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.