1. Start
  2. Wydarzenia
  3. Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo

29 - 30 października 2021 18:00 Muza Muzyka

Szanowni Państwo,

w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie oraz w oparciu o ustawę z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2020 r. poz. 374,z późn. zm.) informujemy, że koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo zostaje przeniesiony na dzień 29 oraz 30.10.2021.

Przeniesienie wydarzenia związane jest z brakiem możliwości zrealizowania koncertu w dniu 18.04 ze względu na ilość sprzedanych biletów przekraczającą dopuszczalny limit widzów na sali, jak i niemożnością wykonania przez wokalistę dwóch koncertów jednego dnia.  W zależności od obostrzeń, jakie obowiązywać będą w nowo wyznaczonej dacie wydarzenia informować będziemy Państwa, za pośrednictwem strony internetowej oraz mailowo, o konkretnym dniu koncertu.

Zakupione bilety zachowują ważność.

Przepraszamy za związane z tą sytuacją utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

 

 

STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Skład zespołu:

Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna

Wojciech Czemplik – skrzypce

Tomasz Pierzchniak – kontrabas, gitara basowa, melodyka

 

PRZENIESIONE NA - 29 oraz 30.10.2021 godzina 18:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilety w cenie: Kat.A - 59,00zł / Kat.B - 49,00zł


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl

w kasie Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA

oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury

 

Zapraszamy