1. Start
  2. Z życia Klubu
  3. XVIII KRYNICKI RAJD JANA KIEPURY

XVIII KRYNICKI RAJD JANA KIEPURY

19 - 21 września 2021

Oferta wycieczki:

XVIII KRYNICKI RAJD JANA KIEPURY - ODWOŁANY


Dzień 1. (19.09) - Zbiórka uczestników o godz. 7:00 na parking przy Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. 7.15 - Podjazd pod Energetyczne Centrum Kultury ul. Będzińska 65, stąd odjazd o 7.30 w kierunku Lipnicy Murowanej, gdzie będziemy zwiedzać Kościół pw. Św. Leonarda. Później przejazd pod wieżę widokową Krynica - Zdrój Słotwina, wjazd kolejką krzesełkową i wejście na wieżę. Po zjeździe z wieży przejazd do Domów Wczasowych Tryumfy, zakwaterowanie, obiadokolacja, czas wolny, nocleg.

Dzień 2. (20.09) - Śniadanie, a po nim dla chętnych spacer z pilotem na Górę Parkową i zejście do Krynicy. Występ artystyczny. Po występie czas wolny, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3. (21.09) - Śniadanie i wykwaterowanie. Po czym odbędzie się składanie wiązanek pod pomnikiem Jana Kiepury i pod Medalionem Kiepury (przy Muszli Koncertowej) na deptaku. Przyjazd do Sosnowca około godz.17.30.

CENA: 350 zł

Cena zawiera: Zakwaterowanie w Domach Wczasowych „Tryumfy" w pokojach 2, 3 osobowych i w studiach 2+2 z łazienkami. 2 noclegi, 2 śniadanie, 2 obiadokolacje, transport autokarem z WC, klimatyzacją TV, usługę pilotażową i przewodnicką, ubezpieczenie. Bilety wstępu do kościoła pw. Św. Leonarda w Lipnicy Murowanej z przewodnikiem. Wjazd i zjazd kolejką Słotwiny jak i wejście na wieżę widokową. Dwie wiązanki kwiatów. Odznakę XVIII Krynickiego Rajdu Jana Kiepury.

Wycieczka realizowana przy min. 40 osobach, a maksymalnie 50 osobach.

Z powodu małej ilości zgłoszeń, XVIII Krynicki Rajd Jana Kiepury zostaje odwołany


organizator:

Miejski Klub im. Jana Kiepury

ul. Będzińska 65, Sosnowiec

więcej informacji pod nr tel. (32) 788 33 60