1. Start
  2. Archiwum wydarzeń
  3. Koncert FUNKYLOGIC

Koncert FUNKYLOGIC

14 listopada 2021 18.00 Muza Muzyka

KONCERT FUNKYLOGIC

Już 14.11.2021 będziemy mieli przyjemność zaprezentować Wam nasze dzieło, płytę nad którą pracowaliśmy przeszło 2 lata. Z tej okazji zagramy dla Was wyjątkowy koncert, który odbędzie się w Sali Widowiskowo - Koncertowej Muza w Sosnowcu, ul. Warszawska 2.

Zagramy dla Was w składzie:

- Weronika Skalska (wokal)
- Monika Bugdoł (chórki)
- Artur Szmer (gitara el.)
- Mariusz Jasiński (bas)
- Marcin Kurcz (klawisze)
- Marek Wrona (perkusja i chórki)
- Marek Burda (intrumenty perkusyjne)
- Przemysław Ostaszewski (saksofon tenorowy)
- Damian Bajon (puzon)
- Wojciech Wyszyński (trąbka)
- Kamil Szczepanik (saksofon altowy)

+ zaproszeni goście


Koncert jest bezpłatny, obowiązują wejściówki, które można otrzymać pisząc do nas na maila kontakt@funkylogic.pl lub bezpośrednio w kasie biletowej Sali Widowiskowo - Koncertowej Muza oraz w restauracji Mood Food & Bar w Sosnowcu ul. Warszawska 5a. Jeżeli zdecydujecie się w ostatniej chwili, wejściówki będą dostępne przed koncertem, jednak nie gwarantujemy wtedy czy ich nie zabraknie.


Po koncercie będzie możliwość zakupu naszych płyt.


"Ponad Ziemią" - bo taki tytuł będzie miało nasze pierwsze wydawnictwo, zawiera 10 autorskich kompozycji. Muzyka, którą oddajemy w Wasze ręce jest wypadkową wielu wydarzeń, które zaistniały w naszym życiu, zbiorem inspiracji, które wpływały na nas na przestrzeniu kilku lat.

Część z utworów powstała w 2014 roku (Jeśli Chcesz, Fakty i Mity), niektóre z nich stworzyliśmy na przełomie 2020/2021 gdy do Funkylogic dołączyła Weronika Skalska wnosząc świeżość i energię do powstającego materiału. Płytą „Ponad Ziemią” zamykamy pierwszy etap naszej historii i pełni optymizmu spoglądamy w przyszłość.

Projekt jest współfinansowany przez Gminę Sosnowiec