1. Start
  2. Archiwum wydarzeń
  3. Rodzinne Spotkanie z kinem MUZA - CZARNY MŁYN

Rodzinne Spotkanie z kinem MUZA - CZARNY MŁYN

19 września 2021 16.00 Muza Kino

RODZINNE SPOTKANIE Z KINEM MUZA - CZARNY MŁYN

Tworzony z wielkim rozmachem film przygodowy. Fabuła powstała na motywach jednej z najpopularniejszych książek współczesnej polskiej literatury młodzieżowej, autorstwa Marcina Szczygielskiego. Twórcą filmu jest Mariusz Palej, autor docenionego w Polsce i za granicą „Za niebieskimi drzwiami”.

 

 

reż. Mariusz Palej | Polska 2020 | 100` | familijny, przygodowy

wyk. Marcin Dorociński, Janusz Chabior, Magdalena Nieć

Iwo i grupa jego przyjaciół mieszkają w małym miasteczku, w którym przeżycie czegoś ekscytującego graniczy z cudem. Życie chłopaka jest dodatkowo skomplikowane, bo jego młodsza siostra Mela wymaga szczególnej opieki. Żądnych przygód przyjaciół zaczynają fascynować górujące nad okolicą ruiny ogromnego fabrycznego młyna, zwanego przez miejscowych Czarnym Młynem. Kiedy mimo ostrzeżeń wchodzą na zakazany teren, w sielankowym dotąd miasteczku rozpoczyna się seria dziwnych zdarzeń. Odkrywają, że w Młynie żyje tajemnicza siła, która może stanowić ogromne zagrożenie. Aby się jej przeciwstawić, dzieciaki będą musiały trzymać się razem. Nic jednak nie jest w stanie przygotować je na zaskakujący finał walki.

Najlepszy pełnometrażowy film dla dzieci MFFMW Ale Kino! 2020 – Nagroda Jury Dziecięcego

 

kategoria wiekowa: 10+

 


zwiastun:

  

 

19.09.2021 godzina 16.00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilet w cenie: 12,00zł  <KUP BILET ONLINE>


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury.

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją: ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.