1. Start
  2. Archiwum wydarzeń
  3. PRAPREMIERA: Spektakl teatralny Wieczór Panieński Plus | 19.00

PRAPREMIERA: Spektakl teatralny Wieczór Panieński Plus | 19.00

30 maja 2021 19.00 Muza Spektakl

PRAPREMIERA: Spektakl teatralny - Wieczór Panieński Plus

Wieczór panieński zdarza się raz… na jakiś czas. Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się... gwoździem do trumny szampańskiej zabawy. Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, którą potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady.

Autor:

Marcin Szczygielski

Reżyseria:

Maria Seweryn

Obsada:

Anna Iberszer

Wiktoria Gąsiewska

Katarzyna Skrzynecka

Tomasz Bednarek

Marek Kaliszczuk30.05.2021 godzina 19:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilety w cenie: 59,00 zł  


Bilety online godzina 16.00 -  <KUP BILET ONLINE>

Bilety online godzina 19.00 -  <KUP BILET ONLINE>


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury. 

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją: ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.


Informacja dla osób kupujących bilety w kasie:

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną w kraju oraz częste zmiany w rozporządzeniach dotyczących możliwości organizacji koncertów zachęcamy Państwa do pozostawiania kontaktowego numeru telefonu podczas zakupu biletów w kasie. Podanie numeru nie jest obligatoryjne, natomiast ułatwi kontakt z Państwem w razie ewentualnej konieczności zmiany daty wydarzenia.


Zapraszamy