1. Start
  2. Archiwum wydarzeń
  3. Rodzinne Spotkanie z kinem MUZA - CO W DUSZY GRA

Rodzinne Spotkanie z kinem MUZA - CO W DUSZY GRA

06 czerwca 2021 11:00 Muza Kino

Szanowni Państwo,

w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie oraz w oparciu o ustawę z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2020 r. poz. 374,z późn. zm.) informujemy, że Rodzinne Spotkanie z kinem MUZA - CO W DUSZY GRA zostaje przeniesion na dzień 06.06.2021.

Zakupione bilety zachowują ważność.

Przepraszamy za związane z tą sytuacją utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.


RODZINNE SPOTKANIE Z KINEM MUZA

 

CO nam W DUSZY GRA?

Skąd wzięła się twoja pasja, marzenia i zainteresowania? Co sprawia, że jesteś sobą? Zapraszamy na nowy film Pixar Animation Studios, w reżyserii Pete’a Doctera (laureata Oscarów za OdlotW głowie się nie mieści). Animacja dostała m.in. dwa Złote Globy: Najlepszy film animowany, Najlepsza muzyka.


soul

soul2


CO W DUSZY GRA

reż. Pete Docter | USA 2020 | 105` | dubbing | animacja, familijny, przygodowy

Joe Gardner, nauczyciel muzyki w szkole, dostaje życiową szansę, aby zagrać w najlepszym jazzowym klubie w mieście. Ale jeden nieostrożny krok sprawia, że prosto z nowojorskiej ulicy dostaje się w Przedświaty - niezwykłe miejsce, gdzie nowe dusze, zanim zejdą na Ziemię, otrzymują osobowość, dziwactwa i pasje. Zdeterminowany, żeby odzyskać swoje życie, Joe zaprzyjaźnia się z młodą duszą – 22, która nie rozumie, dlaczego doświadczenie bycia człowiekiem jest aż tak pociągające. Podczas gdy Joe stara się przekonać 22, że życie jest wspaniałe, sam znajduje odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Film dostał 2 nagrody Złoty Glob, 5 innych nagród i 22 nominacje.

sugerowany wiek: 6+


Zwiastun:


PRZENIESIONE NA: 06.06.2021 godzina 11.00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilet w cenie: 12,00zł  <KUP BILET ONLINE>


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury. Zalecamy zakup biletów drogą online. 

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją:

ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.