The Real Horrorshow

Pierwsze próby zespołu odbyły sie w Czeladzi w 1994, tam też domowym sposobem nagraliśmy : „Al Capone” ,”Stay rude”, ”Zagłębie Sosnowiec” oraz dwa covery Kortatu : „Sospechosos” i „Zu atrapa tuarte”. W czerwcu następnego roku weszli do studia w czeskim Cieszynie i tak powstało "Ultra Kuku". W tamtym składzie grali: Stecyk-dr, Banan-git, Taras-bas, Binkwa- git.solo.

 

W roku 1997 nagrali kolejny materiał pt "Ryps Wyps" w składzie nie było tylko Łysego. W miedzy czasie z basa zrezygnował Beton a jego miejsce wypełnił mlody utalentowany wirtuoz basa Rudi. Nastąpiła również zmiana za bębnami gdy Specjals poszedl slużyć ojczyźnie, odnalazł sie Stecyk z którym to nagraliśmy w 2001 roku 4 numery: „Alone” , ”Horrorshow” ,” Spirit of 69” & „The train”. Pod koniec tegoż roku Banan podążył śladem wydawcy SKINHEAD SOSNOWIEC i dotarł na Wyspy co spowodowało zawieszenie działalności grupy. W czasie dwumiesięcznego pobytu Banana w Polsce w roku 2003 grupa zagrała parę koncertów i nagrała nastepne dwa numery: "Na zawsze Zagłębie” i „ Rudi song". Banan znowu wyjechał i znowu nastąpiła cisza, ale zainteresowanie kapela ze strony naszych południowych sąsiadów zaowocowało płyta CD pt. "Pociąg z forsa" na którym znalazły sie wspomniane nigdy nigdzie nie wydane kawałki oraz jako bonus Kabanos zamieścił „Ryps Wyps”. Ukazało sie to za sprawą Rabiat Records w Czeskiej Republice.

 

W roku 2007 Banan powrócił do Polski i po raz kolejny doszło do reaktywacji. Niestety szeregi opuścił Rudi nie potrafiący pogodzić muzykowania w kilku kapelach więc jego miejsce zajął Gruby który zawsze marzył aby grac w HORRORSHOW. Majka, który również powrócił z emigracji holenderskiej niezwłocznie dołączył do grupy ,i zagrali chłopaki parę koncertów - 2007 Łódź, 2008 Warszawa i tegoż roku koncert w Brnie.

 

Obecnie grupa przygotowuje sie do nagrania nowego materiału, a obecny skład to :Banan - git, Majka - git, Specjals - dr, Gruby - bas.