1. Start
  2. Aktualności
  3. Koncert Galowy XV Europejskiego Integracyjnego Festiwalu Piosenki Dzieciecej INTERMUZA 2018

Koncert Galowy XV Europejskiego Integracyjnego Festiwalu Piosenki Dzieciecej INTERMUZA 2018

19 maja 2018 18:00 Muza Muzyka

Koncert Galowy

XV Europejskiego Integracyjnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej

INTERMUZA 2018

pod dyrekcją artystyczną Jacka Cygana


Gwiazda wieczoru:

MAJKA JEŻOWSKA


Wokalistka obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym, kompozytorka, autorka wielu przebojów („Najpiękniejsza w klasie”, „Od rana mam dobry humor”, ”Margarita”) i widowisk muzycznych („Majkowe studio nagrań” , ”Kochaj czworonogi”), producent muzyczny oraz szefowa własnej firmy fonograficznej Ja-Majka Music.

Ma na swoim koncie Platynową i kilka Złotych Płyt, wielokrotna laureatka KFPP w Opolu, zdobywczyni I nagrody Festiwalu Krajów Nadbałtyckich Karlsham, Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Dobrej Woli UNICEF-u, członek Rady Fundacji Ronalda McDonalda, wielka przyjaciółka dzieci i showmenka.

Od wielu lat przyciąga na swoje familijne koncerty bardzo szeroką publiczność a na jej przebojach „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są”, „Kolorowe dzieci”, „Laleczka z saskiej porcelany” wychowuje się kolejne pokolenie wdzięcznych słuchaczy. Jako jedyna piosenkarka i autor muzyki ma swój Festiwal Piosenki „Rytm i melodia”, który odbywa się w Radomiu od 2006 roku.

Jej imię noszą przedszkola w Jaworznie i w Zabrzu. Repertuar Majki jest bardzo zróżnicowany – od piosenek familijnych poprzez występy na Piknikach Country w Mrągowie, w Telewizyjnych Biesiadach, Sylwestrowych Galach, Koncertach Wakacyjnych Przebojów, w nagraniach muzyki do filmów „King Size”, „Deja vu”, „Królestwo Zielonej Polany”, „W pustyni i w puszczy” i „Karolcia”.

Majka ze swoją kolorową osobowością, wspaniałymi piosenkami, kontaktem z publicznością i humorem potrafi porwać do zabawy każdego widza, a jej koncert to okazja do wspólnego śpiewania, tańca i uśmiechu dla całej rodziny!


Patronat medialny:

Polskie Radio Dzieciom

Twoje Zagłębie

Naszemiasto.pl

 


19.05.2018 godzina 18:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec


Bilety w cenie: Kat.A - 25,00 ZŁ / Kat. B - 15,00 ZŁ


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl

w kasie Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA

oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury

 Zapraszamy