1. Start
  2. Aktualności
  3. Kabaret Młodych Panów - BOGOWIE

Kabaret Młodych Panów - BOGOWIE

24 stycznia 2018 17:30 oraz 20:30 Muza Teatr

Kabaret Młodych Panów - “BOGOWIE”

 

Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia - nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. “BOGOWIE”.

Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy - sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia.

 

Nie pytaj, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie.

Ten spektakl nie załatwi Twoich spraw, ale da Ci wskazówki, da Ci wiarę, da Ci siłę. Chcesz być jak Młody BÓG? Przestań chcieć! Bądź! Pamiętaj, Twoje szczęście jest w Twoich rękach.

 

“Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie”.

Erich Fromm24.01.2018 godzina 17:30 oraz 20:30

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec


Bilety w cenie - parter: 70,00zł / balkon: 60,00zł


Bilety na godzine 17:30

http://biletynakabarety.pl/event/Kabaret-Mlodych-Panow-BOGOWIE-Kabaret-Mlodych-Panow-Sala-Widowiskowo-Koncertowa-MUZA-Sosnowiec-e63045.html

Bilety na godzine 20:30

http://biletynakabarety.pl/event/Kabaret-Mlodych-Panow-BOGOWIE-Kabaret-Mlodych-Panow-Sala-Widowiskowo-Koncertowa-MUZA-Sosnowiec-e59671.html