1. Start
  2. Aktualności
  3. Koncert Retoryka Czterech Kultur - Sosnowiec z przeszłości w przyszłość

Koncert Retoryka Czterech Kultur - Sosnowiec z przeszłości w przyszłość

25 stycznia 2019 18:00 Muza Muzyka

Sosnowiec z przeszłości w przyszłość to kolejny program autorski  Zbigniewa Tepera z cyklu Retoryka  kultur. Jest to integralny  koncert w trzech odsłonach, mający na celu ukazanie miasta Sosnowca jako  miejsca  otwartego na przestrzeń,  która była i jest skłonna do integracji  kulturowej.

Natalia Nikolska - piosenkarka o magicznym głosie ,pochodząca z Moskwy, która w ujmujący sposób  wyśpiewa utwory w językach: jidysz, niemieckim, polskim, rosyjskim. Wystąpi z koncertem pt. Z przeszłości . Akompaniował jej będzie  Rafał Karasiewicz - muzyk, pianista, aranżer, kompozytor i producent, na stałe związany z Teatrem Muzycznym CAPITOL we Wrocławiu.

Zbigniew Teper - autor tekstów, które w konwencji nawiązują do Miasta Sosnowca oraz do realiów ludzkiej egzystencji. Bard, poeta, twórca programów wielokulturowych. Koncert pt. Przenikanie w którym wystąpi w otoczeniu Mateusza Prześlaka, Oskara Radwańskiego, Dominika Graba - wirtuozów gitary, skrzypiec, kontrabasu, pozwoli uwierzyć, że przeniesieni zostaniecie Państwo w inny wymiar.

Oskar Radwański - muzyk o wszechstronnych koniugacjach muzycznych. W swoich dokonaniach realizuje projekty związane z muzyką poważną, folkiem, etno, znakomicie łącząc je w spójny program .Potrafi porwać publiczność w świat nieznany i zawsze ciekawy. W programie  pt. EtnoS wystąpi z zespołem Do trzech razy - SZTUKA w składzie: Oskar Radwański - skrzypce, Mateusz Prześlak - gitara, Łukasz Sczendzina - skrzypce / altówka, Krystian Kozłowski- akordeon , Dominik Grab - kontrabas,  Mateusz Jurczyk - instrumenty perkusyjne, Przemysław Ostaszewski - klarnet.

 

25.01.2019 godzina 18:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilety w cenie: Kat.A - 18,00zł / Kat.B - 10,00zł

 

Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl

w kasie Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA

oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury

 

Zapraszamy