1. Start
  2. Wydarzenia
  3. Rodzinne Spotkania z kinem MUZA - JEDZIEMY NA WYCIECZKĘ Z KACPREM I EMMĄ

Rodzinne Spotkania z kinem MUZA - JEDZIEMY NA WYCIECZKĘ Z KACPREM I EMMĄ

10 marca 2018 16:00 Muza Kino

RODZINNE SPOTKANIA Z KINEM MUZA - JEDZIEMY NA WYCIECZKĘ Z KACPREM I EMMĄ

film: KACPER I EMMA JADĄ W GÓRY

reż. Arne Lindtner Naess, Norwegia 2017 (83`)

Kolejne przygody Kacpra i Emmy, bohaterów filmów cieszących się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci. Po zakończonym roku szkolnym czas wybrać się na wakacje i zasłużony wypoczynek. Góry zdają się być do tego idealnym miejscem – to nie tylko świeże powietrze i cudowne widoki, ale również okazja na przeżycie licznych przygód. Kacper i Emma to para dzieciaków, które najlepiej wiedzą jak sprawić sobie frajdę. Pakują więc ulubione pluszaki i wyruszają przygodzie na spotkanie. Zdobywają górskie szczyty, biwakują, poznają dzikie zwierzęta, a to wszystko w atmosferze dobrej zabawy, harców i dużej dawki śmiechu.

kategoria wiekowa: 5+

bilety: 6,00 zł


Zwiastun:

Zdjęcia z filmu:

 

dla zainteresowanych po projekcji:

PODRÓŻE DLA NAJMŁODSZYCH – warsztaty

Wyruszymy na magiczną wyprawę po świecie. Porozmawiamy o tym, co to są podróże, po co ludzie podróżują i co z podróży przywożą. Zobaczymy przedmioty z różnych regionów świata, które będziecie mogli poznać i dotknąć. Wykonamy również etniczne ozdoby z zaskakujących materiałów o różnych formach. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą warsztatowych ubrań, które nie boją się kolorowych farb i brokatów.

wiek dzieci: 5-9 lat

czas trwania warsztatów (ok. 60`)

bilety: 6,00 zł / dziecko

 

Uwaga!

Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc na warsztaty, tel. 32 788 33 60

Liczba miejsc ograniczona

 

Warsztaty poprowadzi Anita Czerner-Lebedew:

etnolog i antropolog kultury, prezes Stowarzyszenia Międzykulturowego MALOKA. Prowadzi liczne projekty edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu edukacji pozaeuropejskiej. Koordynator wielu projektów kulturoznawczo-edukacyjnych (2008 - Nagroda Marszałka Województwa Śląskiego za współkoordynację projektu „Szlakiem czekolady”, 2008 - European Language Label za „Gwatemala mnie powala”, 2009 - Wyróżnienie Marszałka Województwa Śląskiego za realizację projektu „AmerIndia 2009”). Uczestniczyła w dwuletnim programie stypendialnym Dharmasiswa w Indonezji. Współpracowała z Kolumbijskim Instytutem Antropologii i Archeologii w Bogocie. Samotnie podróżowała po Wietnamie, Indiach i Kolumbii. Pasjonują ją ludzie i ich kultura.


10.03.2018 godzina 16:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilety w cenie: 6,00zł (film) / 6,00zł (warsztaty)

 

Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl

w kasie Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA

oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury

 

 Zapraszamy