1. Start
  2. Wydarzenia
  3. Spektakl: Chory na sukces

Spektakl: Chory na sukces

01 grudnia 2017 19:00 Muza Teatr

Szanowni Państwo!

 

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora, spektakl Chory na Sukces odbędzie się dzień później, czyli 1 grudnia (piątek). Zakupione bilety zachowują ważność, godzina rozpoczęcia pozostaje ta sama.  Za zmianę serdecznie przepraszamy.

Organizator: mia100kobiet

 

Chory na Sukces - PREMIERA

Najzabawniejsza komedia sezonu!

 

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz i Michał Wiśniewski. Artyści chcąc wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia ich narcyzowatej osobowości, tworzą na scenie postać zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości bufona po to, by dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi i pisze.

Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko).

W trakcie spektaklu usłyszymy też piosenki, które świetnie wpisują się w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają bliskich nam wszystkim spraw. Znakomita zabawa, nie pozbawiona refleksji w towarzystwie wyśmienitych aktorów. Zapraszamy serdecznie!

 

OBSADA:

Michał Wiśniewski

Mikołaj Cieślak

Krzysztof Hanke

Piotr Pręgowski

Tadeusz Ross

 

1.12.2017, piątek, godzina 19:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilety w cenie:

80 zł – parter, 70 zł - balkon

 

 

Punkty sprzedaży biletów:     

•    Kasa Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA ul. Warszawska 2

•    Kasa Energetyczne Centrum Kultury ul. Będzińska 65