O.S.T.R

22 września 2017 19:30 Muza Muzyka

22 września do Sosnowca zawita legenda polskiego hip hopu - O.S.T.R.! Artysta zagra koncert promujący jego ostatni album "Życie po śmierci”, który okazał się ogromnym sukcesem. Treścią albumu są przeżycia i przemyślenia Ostrego związane z utratą zdrowia oraz dwóch operacji, które przeszedł. Muzycznie za album odpowiada tradycyjnie ekipa Killing Skills, którą obok Adama tworzą dwaj holenderscy producenci. Oczywiście podczas koncertu usłyszycie rownież, wszystkim dobrze znane klasyki z repertuaru O.S.T.R.

O.S.T.R. to jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hip-hopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. 

Autor 19 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 3 platynowych płyt. Dwukrotny laureat Fryderyka. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hip-hopowych. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. 

 

22.09.2017 godzina 19:30

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. WArszawska 2, Sosnowiec

 

Bilety w cenie: 40,00zł

 

Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl

w kasie Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA

oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury

 

 Zapraszamy