1. Start
  2. Wydarzenia
  3. Juwana Jenkins & Blackberry Brothers

Juwana Jenkins & Blackberry Brothers

14 września 2019 19:00 Muza Muzyka

POLSKI DZIEŃ BLUESA


Juwana Jenkins :

Jedna z najlepszych Filadelifijskich artystek, piosenkarek, pisząca fantastyczne teksty, Juwana Jenkins, prezentuje światu swój solowy debiut. Dzięki 20 letniej muzycznej współpracy z rożnymi artystami, stała sie znana z bogatego przekazu oraz ognistej prezencji scenicznej, jako headliner na międzynarodowych festiwalach muzycznych.

Łącząc delikatne dźwięki old-schoolowej muzyki z surową współczesną energią, wydala swój nowy singiel "Long Time".

 

Blackberry Brothers (support):

Zespół Blackberry Brothers powstał wiosną 2015 roku. Ich muzyka, to z jednej strony ukłon w stronę największych mistrzów rocka i bluesa lat 60-tych i 70-tych, z drugiej silne osadzenie twórczości we współczesnej, głównie amerykańskiej muzyce blues-rockowej. W tym czasie grupie udało pokazać się na najważniejszych imprezach bluesowych i około bluesowych w Polsce i zagranicą - Rawa Blues Festival, Suwałki Blues Festival, Blues Aperitive w czeskim Sumperku, Bluestracje czy Muzyczna Jesień w Grodkowie (jeden z najstarszych konkursów muzycznych w Polsce), to tylko niektóre z imprez, na których obecność Blackberry Brothers wzbudziła pozytywne reakcje publiczności.

Zespół ma za sobą także profesjonalną sesje nagraniową w Vintage Records, gdzie powstało ich pierwsze profesjonalne demo. W maju 2018 roku ukazał się ich debiutancki album “Old Soul”, który został bardzo dobrze przyjęty nie tylko przez krytykę, ale przede wszystkim przez melomanów z Polski i zagranicy.

 

14.09.2019 godzina 19:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilety w cenie: Kat.A - 18,00zł / Kat.B - 15,00zł


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl

w kasie Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA

oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury

 

Zapraszamy