1. Start
  2. Z życia Klubu
  3. Ferie Zimowe - Wycieczka

Ferie Zimowe - Wycieczka

02 lutego 2018 8:00 - 17:00 Klub im. Jana Kiepury

Serdecznie zapraszamy na wycieczkę organizowaną przez Miejski Klub im. Jana Kiepury w terminie 2.02.2018 r. Odbędzie się ona w godzinach 8:00-17:00 i przeznaczona jest dla dzieci powyżej 7. roku życia.

Pierwszym punktem będzie zwiedzanie gliwickiej Palmiarni, w której dzieci pokonają ścieżkę dydaktyczną pod okiem przewodnika. Podczas oprowadzania uczestnicy będą mogli podziwiać egzotyczną, niespotykaną w naszym regionie faunę, zdobyć garść informacji o osobliwościach natury, a w niektórych pawilonach budynku przekonać się na własnej skórze jak ostre są kolce kaktusów lub jak delikatne mogą być płatki kwiatów. Jest to wyjątkowo przyjazne dla oka i duszy miejsce - zwłaszcza podczas szarej, ubogiej w kolory zimy.

Drugi punkt wycieczki związany jest z tym, co najmłodsi lubią najbardziej – magią i czarami! Zachęcamy ciepło do uczestnictwa wraz z nami w zwiedzaniu Zamku w Mosznej – wspaniałej budowli, która do złudzenia przypomina szkołę magii z popularnej sagi o młodym czarodzieju, Harrym Potterze. Nie zabraknie lekcji zaklęć czy ziołolecznictwa prowadzonych pod okiem wprawnych czarodziejów, zwiedzenia przepięknych zamkowych ogrodów i zakamarków budowli. Całość uciechy dopełni możliwość ubrania przez każde dziecko czarnej, przynależnej czarodziejom togi, w której przeżyje swoją magiczną przygodę. Wspomnienia z podróży w magiczny świat  czarów z pewnością zostaną na długi czas w głowie niejednego malucha.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wycieczce.

Koszt wycieczki 22,00zł. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Rezerwacji miejsc dokonać można pod numerem telefonu: 32 788-33-60