1. Start
  2. Archiwum wydarzeń
  3. DWUDNIOWY MARATON WYDARZEŃ ARTYSTYCZNYCH!

DWUDNIOWY MARATON WYDARZEŃ ARTYSTYCZNYCH!

31 maja - 07 czerwca 2019 17:00 MUZA / 18:00 IV LO im. S. Staszica Muza Muzyka

"Zapraszamy na DWUDNIOWY MARATON WYDARZEŃ ARTYSTYCZNYCH!"


Pierwszy dzień Maratonu - 31.05.2019 - odbywający się w Sali Widowiskowo-Koncertowej MUZA będzie obejmował koncert w wykonaniu uczniów sosnowieckich szkół średnich i podstawowych. W program koncertu wchodzić będą taniec, śpiew, występy teatralno - kabaretowe oraz występy dwóch zespołów rockowych, tworzonych przez uczniów. Podczas przerwy odbędzie się licytacja prac plastycznych młodych artystów z ww. szkół. Koncert ma charakter charytatywny – środki zebrane podczas wydarzenia zostaną w całości przekazane stowarzyszeniu DOM ANIOŁÓW STRÓŻÓW na zapewnienie ich podopiecznym wyjazdu na obozy wakacyjne. Organizacja ta zajmuje się pomocą dzieciom i młodzieży z trudnych środowisk.

 

Drugi dzień - 7.06.2019 - obejmuje spektakl teatralny w auli IV LO im. S. Staszica w Sosnowcu – przedstawienie Wśród maków i powoju autorstwa ucznia tegoż liceum.

 

Organizatorzy MARATONU planują sprzedaż symbolicznych cegiełek [w formie lizaków] w cenie 10,00 zł.


Więcej informacji o Dwudniowym Maratonie Wydarzeń Artystycznych można znaleźć na Facebooku pod linkiem: https://www.facebook.com/events/2145431912236492/?app=fbl&__mref=mb.